Loading

 

ÇSA İnşaat Elektrik San. ve Tic. Ltd. Şti olarak, 10 yılı aşkın tecrübe ile sauna yapımı (imalatı) projelendirilmesi,tasarımı ve uygulama konularında müşterilerimizin ihtiyaçlarına ve zevklerine özel çözümlerle memnuniyet odaklı hizmet vermekteyiz.

 

Sauna imalatına başlamadan önce,yapmayı düşündüğünüz alan,yapacağımız keşifle ölçülendirilerek bilgisayar ortamına aktarılıp ve alana en uygun saunanın oluşturulması için tasarım işlemleri başlamaktadır.

 

 

Karar verilen tasarım seçilen malzemeler ile detaylandırılarak 3D çizim işlemi başlamaktadır.Yapılan çizim neticesinde seçilen materyallerin ve uygun görülen tasarımın bire bir görüntüsü elde edilerek oluşacak saunanın fotoğrafları elde edilmektedir.Bu sayede seçilen malzemelerin uygulanmış halini görerek uygulamadan önce son değişikliklerin yapılması ile tam da istenilenin oluşması sağlanır..

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Belirlenen tasarım,seçilen malzemeler ve karar verilen ölçü doğrultusunda sauna yapımına start verilir.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Sauna, kullanım amacı olarak kuru sıcak bir ortam oluşturularak terlem yolulyla vucudunuzdaki toksin maddelerin uzaklaştırılmasına yardımcı olmaktadır. Bu sayede sağlığınızın korunmasına yardımcı olmakla birlikte vucudunuzdaki enfeksiyonların atılmasına yardımcı olmaktan,kasların gevşemesine, fazla yağlardan kurtulmanıza kadar pek çok faydalı rolü bulunmaktadır.

           

 

Paylaş
Diğer haberler için tıklayınız.